Monday December 18 , 2017

Такмичења

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА
49a
65a
takmicenje
"ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ" СОПОТ 2010


"Б" ГРУПА
1. место - Андоновић Стефан
2. место - Павловић Никола
3. место - Лазаревић Катарина
5. место - Трифуновић Наташа

"Ц" ГРУПА

1. место - Ђукановић Вања
1. место - Ивковић Урош
2. место - Кос Кристина
3. место - Ђурић Вања

Обе екипе наше школе су се пласирале на Градско такмичење "Шта знаш о саобраћају".

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА 2011/12.

МАТЕМАТИКА
Четврти разред
1. место - Павле Вилотијевић
3. место - Михаило Ивковић
Пети разред
1. место - Ксенија Спасојевић
2. место - Сава Вилотијевић
3. место - Петар Миросавић
Шести разред
1. место - Јован Опарница
2. место - Александар Маџаревић
3. место - Ђорђе Ђермановић
Седми разред
2. место - Катарина Алексендрић
Осми разред
1. место - Божана Бојбаша
3. место - Јован Стијовић
СРПСКИ ЈЕЗИК
Пети разред
1. место - Ксенија Спасојевић
3. место - Марија Арбутина
Шести разред
2. место - Вања Шапић
Седми разред
1. место - Катарина Лазаревић
Осми разред
1. место - Слађана Павлица
ФИЗИКА
Шести разред
1. место - Јелена Јовановић
2. место - Јован Опарница
Седми разред
2. место - Марија Рутић
БИОЛОГИЈА
Пети разред
3. место - Сава Вилотијевић
Седми разред
2. место - Ана Маричић
3. место - Катарина Алексендрић
Осми разред
1. место - Јована Рмуш
3. место - Дуња Дунић
ГЕОГРАФИЈА
Седми разред
1. место - Катарина Алексендрић
3. место - Марија Сладојевић
ХЕМИЈА
Седми разред
1. место - Ивана Славковић
2. место - Катарина Алексендрић
2. место - Ана Маричић
3. место - Никола Бојбаша
Осми разред
1. место - Божана Бојбаша
2. место - Дуња Дунић
3. место - Јована Рмуш
ИСТОРИЈА
Пети разред
2. место - Дијана Сарић
3. место - Петар Шипивац
Шести разред
1. место - Александар Маџаревић
Седми разред
3. место - Катарина Алексендрић
Осми разред
1. место - Јован Вишекруна
2. место - Сашка Живановић
3. место - Лука Драча
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
Осми разред
1. место - Јован Вучковић
1. место - Јована Рмуш
1. место - Душан Продановић
РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА ИЗ фИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА - ДЕВОЈЧИЦЕ
ОДБОЈКА, КОШАРКА, РУКОМЕТ, МАЛИ ФУДБАЛ
5 - 6 разред 1. место
КОШАРКА, МАЛИ ФУДБАЛ
7 - 8 разред 1. место
ОДБОЈКА, РУКОМЕТ
7 - 8 разред 2. место

РЕЗУЛТАТИ СА ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА СОЛО ПЕВАЧА И МАЛИХ ВОКАЛНИХ САСТАВА "ЗЛАТНА СИРЕНА" 2012.

2. категорија ( 4 - 6 разред), соло песма
2. место - Алекса Војиновић, 53 ("Коса плава", са пратећим вокалима)
Мали вокални састави, дует
3. место - Дијана Сарић и Милица Обрадовић, 53 ("Принц из снова")
3. категорија (7 и 8 разред), соло песма
1. место - Дајана Будимир, 83 - Клавирска пратња - Стефан Триваковић
Мали вокални састави, дует
3. место - Марија Сладојевић и Ана Маричић 73
- Пратња на гитари - Младен Радосављевић